ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

מועד הגשה אחרון

תיאור

קטגוריה

שנה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

דרוש\ה רכז/ת סיירת הורים

מועד הגשה אחרון: 16/06/2019
קטגוריה: דרושים

מכרז חיצוני מספר  18/2019

בהתאם לפקודת העיריות (נוסח חדש), חוק הרשויות המקומיות, תשנ"ב-1991 ותקנות העיריות (מכרזים לקבלת עובדים) התש"ם – 1979, ניתנת בזה הודעה על משרה פנויה, והזמנה להציג מועמדות לאיוש: 

רכז/ת סיירת הורים 25%, רכז/ת קהילה 25%

פרטי משרה:      רכז/ת קהילתי/ת וסיירת הורים יישובית

היקף משרה:      50%

כפיפות:             מנהלת הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול

דירוג/דרגה:       על פי אוגדן תנאי שירות, 37-39

תיאור תפקיד:

העבודה הקהילתית במסגרת הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול מאגדת בתוכה את כלל הפעולות באמצעותן מזהים, מגייסים, ורותמים תושבים לטובת הגברת הביטחון בישוב.

ריכוז סיירת הורים-  הובלה והכשרה של הורים מתנדבים מהישוב לסיור באזורי הבילוי של בני הנוער במהלך סופי שבוע וחופשות, בשעות הלילה המאוחרות. מטרת הסיירת לצמצם התנהגויות מסוכנות, התנהגויות אנטי חברתיות ואלימות וכן לחזק את תחושת הביטחון האישי של התושבים בכלל ושל בני הנוער בפרט וכן במטרה לערב את ההורים בתרבות הבילוי והפנאי של ילדיהם. פעילות סיירת ההורים מתבצעת דרך מפגש עם הנוער באזורי הבילוי. תפקיד רכז הסיירת כולל גיוס מתנדבים, שימור מתנדבים וגיוסם לפעילות, שיבוץ מתנדבים לצוותים ומשמרות, ארגון ימי עיון ,הכשרות ופעילויות גיבוש והוקרה, קיום ישיבות ומפגשי אוריינטציה תקופתיים. מרכז הסיירת נדרשת מעורבות אישית, אחריות, ערנות וזמינות גבוהה למתנדבים בשטח.

ריכוז קהילתי הרכז הקהילתי אחראי על גיוס, ליווי והנעה של מתנדבים, הורים, פעילים ומנהיגים פורמאליים ובלתי פורמאליים, שיש ביכולתם לתרום לקידום תחושת ביטחון ולמניעה של התנהגויות סיכון. גיוס הורים וארגון פעילות קהילתית שקהל היעד שלה הוא הורים, כדוגמת סדנאות , פעילויות התנדבות של הורים, הרצאות קהילתיות. ארגון פעילויות קהילתיות, סדנאות, כנסים וימי עיון למניעת אלימות במשפחה והעלאת מודעות בתחומי מניעה נוספים, בנייה וארגון של תכנית הכשרה, השמה וליווי של מתנדבים ביוזמות קהילתיות שנועדות למנוע התנהגויות סיכון בקרב ילדים ובני נוער, להגביר ביטחון, לצמצם פשיעה, לתמוך בקורבנות, נדרשת אוריינטציה שיווקית ופרסומית לתמיכה בשיווק מידע ופעילות לציבור .

דרישות התפקיד

תואר אקדמי שנרכש במוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, או שקיבל הכרה מהמחלקה להערכת
תארים אקדמיים בחוץ לארץ. עדיפות לתארים בתחום  עבודה סוציאלית,  מדעי החברה, מדעי ההתנהגות,
מדעי הרוח.

ניסיון:               

עדיפות לניסיון בגיוס והובלת מתנדבים,

עדיפות לבעלי ניסיון בעבודה קהילתית.

עדיפות לבעלי ניסיון מקצועי בהפקת ימי עיון, הכשרות וסדנאות

כישורים

  • שליטה מלאה בעברית – בכתב ובעל פה.
  • שליטה מלאה בתוכנות מחשב ואופיס.
  • כישורים אישיים: כושר מנהיגות, אמינות ומהימנות אישית, מכוונות בינאישית, כושר התבטאות בכתב ובע"פ , יכולת עבודה בצוות, יכולת ארגון והנעת תהליכים. אופטימיות וחשיבה חיובית. כושר למידה.
  • דרישות עיסוק מיוחדות- נדרשת גמישות בשעות העבודה. נדרשת עבודה גם בשעות הלילה וסופי שבוע.

הגשת מועמדות: יש להגיש  קורות חיים,  תעודות המעידות על השכלה, המלצות עדכניות, מסמכים נלווים, ו"טופס למבקש משרה בעירייה" המצוי באתר העירייה שכתובתו: www.yoqneam.org.il.   מועמדות שתגיע ללא כל הטפסים והתעודות לעיל, לא תיבחן. ועדת המכרזים שומרת על זכותה לדרוש מן המועמדים, לעבור מבחני התאמה, זאת בהתאם לשיקול דעתה של ועדת המכרזים.

את המסמכים יש להגיש לעיריית יקנעם , עבור מנהלת משאבי אנוש, ת.ד. 1 יקנעם בדואר אלקטרוני: limors@yoqneam.org.il. עד לתאריך 16/06/2019 בשעה: 08:00.  

בכבוד רב,

סימון אלפסי- ראש העיר                                     

כל מקום בו מפורט תיאור התפקיד בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה, וכן להיפך . זאת בהתאם להוראת סעיף  8 לחוק שוויון ההזדמנויות בעבודה התשמ"ח -  1988.