ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

מועד הגשה אחרון

תיאור

קטגוריה

שנה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

דרוש/ה רכז/ת קהילה מגזר חרדי

מועד הגשה אחרון: 29/09/2019
קטגוריה: דרושים

מכרז חיצוני מספר 36/2019

בהתאם לפקודת העיריות (נוסח חדש), חוק הרשויות המקומיות, תשנ"ב-1991 ותקנות העיריות (מכרזים לקבלת עובדים) התש"ם – 1979, ניתנת בזה הודעה על משרה פנויה, והזמנה להציג מועמדות לאיוש: 

 רכז/ת קהילה מגזר חרדי.

 

פרטי משרה:      רכז/ת קהילה מגזר חרדי .

היקף משרה:      50%

כפיפות:             מנהלת הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול

תיאור תפקיד:

העבודה הקהילתית במסגרת הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול מאגדת בתוכה את כלל הפעולות באמצעותן מזהים, מגייסים, ורותמים תושבים לטובת הגברת הביטחון בישוב.

ריכוז קהילתי הרכז הקהילתי אחראי על גיוס, ליווי והנעה של מתנדבים, הורים, פעילים ומנהיגים פורמאליים ובלתי פורמאליים, שיש ביכולתם לתרום לקידום תחושת ביטחון ולמניעה של התנהגויות סיכון בקרב המגזר החרדי והדתי בישוב. גיוס הורים וארגון פעילות קהילתית שקהל היעד שלה הוא הורים, כדוגמת סדנאות , פעילויות התנדבות של הורים, הרצאות קהילתיות. ארגון פעילויות קהילתיות, סדנאות, כנסים וימי עיון למניעת אלימות במשפחה והעלאת מודעות בתחומי מניעה נוספים, בנייה וארגון של תכנית הכשרה, השמה וליווי של מתנדבים ביוזמות קהילתיות שנועדות למנוע התנהגויות סיכון בקרב ילדים ובני נוער, להגביר ביטחון, לצמצם פשיעה, לתמוך בקורבנות, נדרשת אוריינטציה שיווקית ופרסומית לתמיכה בשיווק מידע ופעילות לציבור .

דרישות התפקיד

השכלה: תואר אקדמי/מקביל ממוסד תורני. העדפה לתחומים: עבודה סוציאלית,  מדעי החברה, מדעי ההתנהגות, מדעי הרוח.

ניסיון:               

חובה - היכרות עמוקה עם המגזר החרדי והדתי

עדיפות לניסיון בגיוס והובלת מתנדבים,

עדיפות לבעלי ניסיון בעבודה קהילתית.

כישורים

שליטה מלאה בעברית – בכתב ובעל פה.

שליטה מלאה בתוכנות מחשב ואופיס.
 
כישורים אישיים: יכולת איתור, תכנון ויישום תכניות חברתיות, יוזמה וחריצות, כושר מנהיגות, אמינות ומהימנות אישית, כושר ביטוי בכתב ובע"פ , יכולת עבודה בצוות, הנעת תהליכים חברתיים, יכולת בינאישית גבוהה, יכולת ארגון. אופטימיות וחשיבה חיובית. כושר למידה.

דרישות עיסוק מיוחדות- נדרשת גמישות בשעות העבודה. נדרשת עבודה בשעות אחה"צ והערב.

הצעות מועמדים: יש להגיש  קורות חיים,  תעודות המעידות על השכלה, המלצות עדכניות, מסמכים נלווים, ו"טופס למבקש משרה בעירייה" המצוי באתר העירייה שכתובתו: www.yoqneam.org.il.   מועמדות שתגיע ללא כל הטפסים והתעודות לעיל, לא תיבחן. ועדת המכרזים שומרת על זכותה לדרוש מן המועמדים, לעבור מבחני התאמה, זאת בהתאם לשיקול דעתה של ועדת המכרזים.

את המסמכים יש להגיש לעיריית יקנעם , עבור מנהלת משאבי אנוש, ת.ד. 1 יקנעם בדואר אלקטרוני: limors@yoqneam.org.il. עד לתאריך 29/09/2019 בשעה: 08:00.  

בכבוד רב,

סימון אלפסי

ראש העיר                                                                                                                    

כל מקום בו מפורט תיאור התפקיד בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה, וכן להיפך . זאת בהתאם להוראת סעיף  8 לחוק שוויון ההזדמנויות בעבודה התשמ"ח -  1988.