ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

האוטובוסים חוזרים לקניון G

תאריך: 13/08/2019

האוטובוסים חוזרים לקניון G

פעילות המסוף בקניון תחודש, והוא יפתח ביום ראשון הקרוב להעלאה והורדת נוסעים.

רה"ע סימון אלפסי: כ- 130 אלף ₪ הושקעו על מנת לאפשר את פתיחת המסוף. פעלנו רבות בהתאם לדרישות משרד התחבורה.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי הגיע לסיכום עם משרד התחבורה, ולפיו החל מיום ראשון הקרוב, 18.8, תחודש הפעילות במסוף החדש בקניון G, האוטובוסים יחזרו להיכנס לקניון, ותתאפשר במקום העלאה והורדה של נוסעים.

פתיחת המסוף מתאפשרת לאחר פעילות אינטנסיבית של ראש העיר ושל העירייה בנושא. לאחר שמשרד התחבורה הורה על סגירת המסוף באופן חד צדדי פעלה העירייה באינטנסיביות לשינוי ההחלטה והוכנה תכנית בהתאם לדרישות משרד התחבורה. עתה משהושלמו העבודות אושרה פתיחתו המחודשת של המסוף.

המסוף החדש יכלול מפרצים לאוטובוסים להעלאת והורדת נוסעים. במקום הוכן גם מפרץ לאוטובוסים פרטיים. בהתאם לדרישות משרד התחבורה ולעבודות שבוצעו במקום, הורדת הנוסעים תהיה ליד מגרש הכדורגל, והעלאת נוסעים תהיה בצמוד לקניון בדומה למה שהיה עד ביצוע העבודות במקום. בנוסף לכל אלו הוספו במקום תמרורים חדשים, הוסדרו מעברי חציה, והוספו מדרכות איפה שצריך.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"בשעה טובה ומוצלחת המסוף החדש יפתח ביום ראשון הקרוב לאחר עבודות נרחבות שביצענו במקום כדי לעמוד בתנאים שנקבעו על ידי משרד התחבורה. מאז סגירת המסוף על ידי משרד התחבורה לא שקטנו וביחד עם יועץ תחבורה בנינו תכנית שמשרד התחבורה אישר. בביצוע העבודות במקום הושקעו כ- 130 אלף ₪, ואני מברך על סיום העבודות ופתיחת המסוף. אני מודה למשרד התחבורה, למנהלת תחום תחבורה ציבורית במשרד, בר פינקוס, ולחברת סופרבוס על שיתוף הפעולה".