ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

שנה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

ממופעי סיום הקיץ

/DocLib1/ממופעי הקיץ.jpg
תאריך: 03/09/2019

אלפים מתושבי העיר נהנו ממופעי סיום הקיץ של מוש בן ארי ויונתן מרגי.

אלפי ילדים צפו בסרטים שהוקרנו בקולנוע הקיץ.

רה"ע סימון אלפסי:

מצדיעים לבני הנוער שלנו על מצוינות, הישגים, גיוס לצה"ל, ומעל הכל על היותם ערכיים. הם גאוות היישוב

העיר יקנעם חגגה קיץ שמח ועשיר במיוחד באירועים.

כ- 2000 מתושבי העיר ואורחים נהנו מהופעתו המעולה של מוש בן ארי שהתקיימה באמפיתיאטרון בשיתוף עם מפעל הפיס ופרויקט 'בימות פיס'.

במופע שהתקיים בסימן פתיחת שנת הלימודים והצדעה למערכת החינוך היישובית ולתלמידי היישוב על הישגיהם הרבים, הצטיינות בני הנוער בגיוס לצה"ל, ומעל הכל היותם ערכיים, הוצגה מצגת על הישגיה הרבים של מערכת החינוך היישובית שמועמדת השנה לקבל בפעם השלישית את פרס החינוך הארצי.

הופעתו של מוש בן ארי הייתה מושלמת. מוש שנחשב לאחד הזמרים המובילים בישראל כבש את הבמה ונתן שואו גדול ומופע אנרגטי והרקיד את הקהל. במהלך הערב בירך מוש את תלמידי יקנעם בשנת לימודים מוצלחת. הקהל הרב שנהנה מכל רגע ירד לרחבה כבר עם תחילת המופע רקד ושר במשך שעה ארוכה עם מוש את מיטב להיטיו.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך את קהל התושבים ואמר שהקיץ הזה היה שמח במיוחד ביקנעם וכלל אירועים ומופעים רבים. רה"ע שיבח את תלמידי היישוב ובני הנוער על  הצטיינותם בלימודים, בגיוס לצה"ל, ועל היותם ערכיים. אלפסי הודה למפעל הפיס על היותם חלק מהתרבות היישובית, ועל הפרויקטים שהם מובילים ביישוב, וכמובן על שיתוף הפעולה בקיום האירוע הערב. בסיום דבריו של רה"ע האיר מופע זיקוקי דינור את השמיים.

במהלך השבוע התקיימה  בפארק נחל קרת הופעתו של הזמר יונתן מרגי, וכ- 1300 בני נוער נהנו מהופעה מושלמת כשהם רוקדים וקופצים עם מרגי בשיריו.

אוגוסט של אירועים נסגר באופן רשמי ביום חמישי שעבר בהקרנת סרט נוסף בקולנוע הקיץ של יקנעם, ומאות ילדים צפו ונהנו בסרט: "צוות ג'ונגל – כח הצלה".

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"סיום גדול לקיץ גדול ועשיר באירועים לטובת תושבי העיר. הפעילות בקיץ הייתה רבה ומגוונת וכללה מופעים רבים. בני הנוער נהנו ממגוון רחב של פעילויות. המופעים של מוש בן ארי ויונתן מרגי משכו אלפים מתושבי העיר והיו איכותיים ומצוינים, וכיף גדול היה לראות את התושבים שמחים וחוגגים. קיימנו מספר מופעים עם אלפי משתתפים. יקנעם יכולה להוות דוגמא ומופת לאיך להוביל באופן מופתי אירועים רבי משתתפים עם אומנים מובילים כאשר כולם נהנים. הדבר הזה מעיד על איכותם של תושבי העיר ואיכותו של הנוער שלנו. במהלך הקיץ חנכנו גם את קולנוע הקיץ היישובי ואלפי ילדים צפו בסרטים לכל המשפחה שהקרנו בו. קיץ בהחלט חם ביקנעם. אני מודה לכל מי שהובילו ותרמו להצלחת האירועים הרבים לרווחת תושבי העיר".