ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

תהא שנת פיוס

/DocLib1/הרמת כוסית לחגים.JPG
תאריך: 03/10/2019

תהא שנת פיוס

עובדי עיריית יקנעם וגמלאיה הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה

עובדי עיריית יקנעם וגמלאיה התכנסו בלובי תיארון יקנעם להרמת הכוסית המסורתית לקראת השנה החדשה. הרב נועם דקל בירך בכתיבה לחתימה טובה, ואמר שראש השנה הוא מלשון שינוי ולכולנו היו המון שינויים לאורך השנה. הרב הדגיש בדבריו שאנו רוצים שנה טובה ומתוקה ולהרגיש את המתיקות. הרב אמר ששנת ת.ש.פ היא  שיתוף פעולה וציין שמי שמשתף פעולה וחולק עם אחרים רק ירוויח. בסיום דבריו תקע הרב בשופר.

ראש העיר, סימון אלפסי אמר ששנת תשע"ט הייתה מצוינת ליקנעם, והוסיף שהעירייה הובילה ומובילה פרויקטים בעשרות מיליוני ₪. רה"ע אמר שעם ישראל זקוק כיום יותר מתמיד לפיוס ואחדות, והדגיש שיקנעם בהחלט יכולה להיות מודל ודוגמא לאיך לגדול להתפתח ולהיות יישוב קהילתי בו כולם חיים יחד ובהרמוניה. רה"ע אמר שהיישוב מצליח בזכות מערכת החינוך המעולה שבו. רה"ע בירך את העובדות והעובדים והודה להם על עבודתם המסורה והאיכותית, ואיחל להם ולגמלאים שנת שגשוג ופריחה, שנת בריאות ושנה מאושרת. מ"מ וסגן ראש העיר, אורי שמואל אמר שהעיר יקנעם גדלה ומתפתחת ומגיעה להישגים רבים, ובירך את כולם בשנה טובה, מוצלחת ופורייה. סגן ראש העיר, רומן פרס אמר שזוגות צעירים רבים מגיעים ליקנעם וזו הוכחה לאיכותו של היישוב. פרס אמר שיקנעם היא עיר עם עתיד ושכולנו יכולים להתגאות בה. פרס בירך ואמר שכל אחד כאן הוא חלק משמעותי מעיריית יקנעם. סגן ראש העיר, דניאל סירי אמר שהמיוחד ביקנעם הוא שכאן ראש העיר שם דגש אישי על כל תושב. סירי איחל לכולם שנה פורייה בכל דבר ודבר. מנכ"לית העירייה, מוניק קונפינו אמרה שהשנה האחרונה הייתה שנה מורכבת ושיבחה את עובדי העירייה שניצבים מיד לכל משימה. המנכ"לית הודתה לעובדות ועובדי כל המחלקות על עבודתם מסביב לשעון לרווחת התושבים. יו"ר ועד העובדים, דני בן שלמה בירך ואמר שהוא מאחל לכולם שנת בריאות ואחווה. בשם הגמלאים בירכה אתי בוקובזה שהודתה לעירייה על מגוון הפעילויות לטובת גמלאיה.

בתום הברכות נפרדה עיריית יקנעם משלוש סייעות כיתתיות שפרשו לגמלאות:  פנינה עובדיה שעבדה כ- 45 שנים כסייעת בבית החינוך דליות. שושי אלקובי שעבדה כ- 32 שנים כסייעת בבית החינוך אורנים, וניצה שמואל שעבדה כשני עשורים כסייעת בבית החינוך הדסים. ראש העיר, סימון אלפסי, מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד וטיפול בפרט, שרי סולומון, ומנהלת אגף משאבי אנוש, לימור סלע בירכו את העובדות המסורות והודו להן על שנים של עשייה חינוכית.