ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

הרחבה לשני נתיבים

/DocLib1/הרחבת נתיבים יציאה מערבית.jpg
תאריך: 29/10/2019

רה"ע פנה לחברת 'חוצה ישראל' והיציאה המערבית הורחבה לשני נתיבים כבר מכיכר התנועה מול היכל הספורט החדש עד להשלמת העבודות בכביש 672

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי פעל מול חברת 'חוצה ישראל' והחברה נענתה לבקשתו והרחיבה עד לסיום העבודות להרחבת כביש 672 לארבעה נתיבים את כביש היציאה המערבית מהעיר לכיוון שער הגיא ואליקים לשני נתיבים. בעקבות הפנייה בוצע הסדר חדש בלילה שבין יום רביעי ליום חמישי שעבר מה שהקל משמעותית על זרימת התנועה ביציאה מן העיר.

על פי ההסדר החדש יבוטל המיזוג לנתיב אחד לקראת הצומת, והנתיב הימני יאפשר פניה ימינה לאליקים ולאזור המרכז, או לחיפה דרך כבישים 70 ו – 6 למי שלא רוצה לצאת דרך רבין, ואילו הנתיב השמאלי יאפשר הגעה ליישובי המועצה האזורית מגידו והלאה.

פנייתו של ראש העיר באה לאור בקשות של תושבים רבים בשל צמצום נתיבי היציאה המערבית מהעיר לנתיב אחד, כאמור בשל העבודות להרחבת כביש 672. ראש העיר שהבין את המצוקה הנובעת, במיוחד בשעות הבוקר שהן עמוסות יותר, בדק את הנושא והחליט שאין סיבה לשימוש רק בנתיב אחד וניתן להביא לפתרון הבעיה ביעילות ולרווחת התושבים הנהגים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"העבודות להרחבת כביש 672 לארבעה נתיבים מתקדמות והיה צורך להפוך את היציאה המערבית מיקנעם לאחר אולם הספורט כך שתתמזג לנתיב אחד מה שיצר עומסים בשעות הבוקר כשכולם נוסעים לעבודה. בעקבות פניית תושבים אלי פניתי לצחי, מנהל האזור בחברת 'חוצה ישראל', ואני שמח שנמצא פתרון לבעיה עד סיום העבודות בכביש 672. אני מודה לצחי ולחברה על ההירתמות והעזרה."