ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

שנה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

כ- 450 מלגות לסטודנטים תושבי העיר

תאריך: 06/01/2020

תמיד איתם

עיריית יקנעם חילקה כ- 450 מלגות לסטודנטים תושבי העיר

50 מלגות שמשותפות לעירייה, מפעל הפיס ופרח על סך עשרת אלפים ₪ כל אחת ניתנו ל- 50 סטודנטים

בטקס יישובי  מסורתי חילקה עיריית יקנעם כ- 450 מלגות לסטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר מקרן המלגות המשותפת לעירייה ולחברת "כתר פלסטיק" ע"ש יוסף סגול ז"ל.

במהלך הערב חולקו מלגות ראש העיר, ובנוסף לכך ניתנו 50 מלגות המשותפות לעירייה, למפעל הפיס ולפרח על סך עשרת אלפים ₪ כל אחת. בנוסף לאלו חולקו גם חמש מלגות בסך 2500 ₪ כל אחת על השתתפות בפרויקטים קהילתיים. חמשת המלגות הללו הן ע"ש טום גרין ז"ל שהיה יו"ר השותפות יקנעם מגידו מטעם פדרציית סנט לואיס.

הערב החל ברחבת הכניסה לתיאטרון, והסטודנטים נהנו מקפה וממאפה. מנהלת מרכז הצעירים, עו"ד אדווה חיים שהנחתה את הטקס אמרה שהערב הזה הוא כולו מחווה והצדעה לסטודנטים ולהשכלה הגבוהה. חיים הודתה לראש העיר על השקעתו הרבה בסטודנטים ובמרכז הצעירים. ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הסטודנטים ואמר שערב חלוקת מלגות הוא ערב מיוחד במינו בו אנו מביעים הערכה לסטודנטים שלנו. רה"ע אמר שהחינוך היישובי עומד אצלו מאז ומתמיד בראש סדר העדיפויות, ושלעירייה חשוב לסייע לסטודנטים. אלפסי הודה לחברת "כתר פלסטיק" ולמנכ"ל יפתח סחר על שותפות רבת שנים. מנכ"ל חברת "כתר פלסטיק", יפתח סחר בירך ואמר שכייף לבוא לכאן לאירוע שכל כולו הוקרה לצעירים ולחינוך ולמען הקהילה. סחר ציין שבחברת כתר חשוב להם מאוד לראות נושאים שקשורים בתמיכה ובצעירים. סחר אמר עוד שהם שמחים להיות חלק מהעשייה פה  שנעשית לאורך השנים, והוסיף שהחיבור לערכים כמו דאגה לצעירים חשוב מאוד לחברתו. סחר אמר שחברת כתר תמשיך לצמוח ביקנעם, ותגדיל את פעילותה בפארק התעשייה. מנהל השותפות עם הפדרציות, אליעד אליהו בן שושן בירך את הסטודנטים ושיבח את הפעילות של יקנעם עם פדרציות אטלנטה וסנט לואיס. בן שושן אמר שהשותפות בין יקנעם לפדרציות היא אחת השותפויות החזקות ביותר בארץ והם מודים על כך שזו השנה השלישית שמחלקים מלגות ע"ש טום גרין ז"ל.

בשם הסטודנטים בירכה, שמרית ריסיס ואמרה שהיא וחבריה רוצים ללמוד ולהצליח במה שהם מאמינים בו, והם יכולים לעשות זאת בזכות הרוח הגבית שהם מקבלים מן העירייה. ריסיס הודתה לרה"ע ולמרכז הצעירים על פעילותם לרווחת הסטודנטים.

הערב המיוחד כלל מופע מרגש ומקסים של הזמרת, יובל דיין  ששרה ממיטב שירייה ובין שיר  לשיר שיתפה את הקהל בסיפורים מרגשים מדרכה האמנותית. במהלך ההופעה הגיעה דיין אל הקהל ושרה איתו יחד.

טקס חלוקת המלגות התקיים במעמד רה"ע, סימון אלפסי, מ"מ רה"ע, אורי שמואל, סגן רה"ע ומחזיק תיק נוער וצעירים, רומן פרס, מנכ"ל חברת "כתר פלסטיק", מנהל המפעל ביקנעם, קובי שואף, מנכ"לית העירייה, מוניק קונפינו, מנהלת מרכז הצעירים וצוות המרכז, יו"ר הנהלת המתנ"ס לאה פדידה, סטודנטים ובני משפחה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"שמחים וגאים להמשיך במסורת חלוקת מלגות לסטודנטים תושבי העיר. אני מאמין שהשקעה בחינוך היא השקעה לדורות, וכפועל יוצא מכך אנו משקיעים את מירב המשאבים בחינוך.  הסטודנטים שלנו לומדים בכל האוניברסיטאות והמכללות, ועושים זאת בהצלחה רבה. הסטודנטים שלנו הם דור העתיד של העיר והמדינה והם מהווים דוגמא ומופת לכולנו. תודה גדולה לחברת "כתר פלסטיק" על שיתוף הפעולה ועל תרומתם הרבה לסטודנטים ביקנעם. תודה מיוחדת למנהלת מרכז הצעירים עו"ד אדווה חיים ולכל צוות המרכז על הובלת הטקס ודאגה לסטודנטים כל השנה".