ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

שנה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מתחם לבדיקות קורונה ביקנעם

תאריך: 22/04/2020

ביוזמת ראש העיר: מתחם לבדיקות קורונה ביקנעם

התחנה תפעל ביום שני הקרוב – 27.4

עיריית יקנעם ממשיכה להילחם בנגיף קורונה, וביוזמת ראש העיר, סימון אלפסי הקצתה העירייה שטח להקמת מתחם בדיקות לקורונה.

העובדה שביקנעם מספר החולים ממשיך לרדת ועומד כיום על שלושה בלבד ויש כארבעה עשר בבידוד ולא ידוע על חולים חדשים מגיעה בזכות התנהגות התושבים שנשמעים להוראות משרד הבריאות, ובעירייה יש רצון לשמור על בריאות התושבים ולמנוע  כל אפשרות של הדבקה. כפועל יוצא מכך פנה ראש העיר פנה לשלוש קופות החולים בעיר: "כללית", "מכבי" ו"לאומית" וביקש מהם שכל קופה תדאג לפתיחת תחנה לבדיקה מפני הקורונה, וציין שהעירייה תדאג להקצות שטח משותף לכך ולסדר אותו ככל שיצטרך. בקופות החולים הביעו רצון להקים מתחם כזה.

המתחם ימוקם בחניה שמאחורי מתחם "ביג" הסמוך לקופת חולים "כללית" כאשר המקום יגודר ויסודר על ידי העירייה, ולמקום יגיעו ניידות של הקופות לבדיקות כבר ביום שני הקרוב (27.4), בשלב הראשון ליום אחד, ולאחר מכן הן יגיעו שוב ככל שיהיה צורך.

הבדיקות נגד נגיף יתאפשרו אך ורק עבור כאלו שפיתחו תסמינים למחלה בנגיף, ואך ורק בהתאם להחלטת רופא הקופה בה אותו אדם מבוטח וביוזמתו.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"נגיף הקורונה ממשיך להתפשט, ולצד ההקלות השונות חשוב שנדע לשמור על בריאותינו ועל בריאות הסובבים אותנו. אני שמח שמספר החולים ומספר המבודדים יורדים מדי יום ואנו רוצים לשמור על כך. להקמת המתחם חשיבות עצומה. בהקמת המתחם יש להבטיח את בריאות התושבים והסביבה כולה, ושמגמת הירידה תימשך. אני מודה לקופות החולים ביישוב על שיתופי הפעולה לטובת בריאותם של התושבים. אני מאחל לכל החולים רפואה שלמה ובריאות איתנה".