ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

בתי הספר והגנים של החופש הגדול

תאריך: 29/06/2020

הורים יקרים,

סוף השנה מתקרב וההתרגשות רבה. אנו לקראת סיום/פרידות וגם התחלות חדשות. אנו שמחים לבשר על הצטרפותה של יקנעם לפעילות "בתי  הספר והגנים של החופש הגדול" בקול קורא ייחודי הנפתח השנה  לא רק לילדי בתי הספר אלא גם לגני הילדים.  התוכנית מהווה עוגן בתפיסה של משרד החינוך "מחנכים מסביב לשעון"  והשנה, באופן מיוחד בשל תקופת הקורונה,  אנו קוראים לכל ההורים לקחת חלק בפעילות איכותית בחודשי הקיץ .

התוכנית מהווה נדבך חשוב בטיפוח תרבות פנאי, בצמצום פערים ובמתן מענה איכותי תוך הקלה על ההורים בימי החופש הגדול. הגוף המפעיל הנבחר הוא המתנ"ס הפועל לאורך כל השנה בשותפות מלאה עם מערכת החינוך העירונית.

פעילות הקיץ מיועדת  לגל ילדי הגנים ולתלמידים המסיימים את כיתות א-ד', ותכלול סדנאות קריאה וכתיבה באופן חוויתי לצד פעילויות העשרה כגון ספורט, חינוך סביבתי, קיימות ועוד. בפעילויות ישולבו גם ימי שיא סביב נושאים ערכיים.

מועדי פעילות: התכנון המקורי היה להפעיל הפעילות בין התאריכים – 14.7-6.8.20  לאור החלטות שהתקבלו ביום ו' האחרון אנו פועלים להתחיל ב-1.7.20 . על כל שינוי נודיע בהתאם למתווה שייתקבל ממשרד החינוך.  שעות הפעילות:  8:00-13:00 בבתי הספר ובגני הילדים 7:30-13:00 , בימים ראשון עד חמישי, לא כולל ימי ו'. להורי ילדי הגנים הקהילתיים יישלח מסמך ייעודי אשר יכלול את המתווה לתקופה זאת).    

עלויות: 360 ₪ לכל התקופה ללא אפשרות לחלקיות או לקבלת החזרים כספיים בגין אי השתתפות.    סל מלגות יועמד למשפחות אשר תהיינה זקוקות לסיוע בהתאם לקריטריונים  שהרשות התוותה בוועדה ייעודית לכך. ניתן לפנות בנושא למנהלי המוסדות החינוכיים.

מועדי רישום: הרישום יחל ביום ראשון 21.6.20   בשעה 9:00 בבוקר .פתיחת קבוצות תהיה בכפוף למספר נרשמים  בפועל ואיתור כוח אדם -  בהתאם למתווה משרד החינוך בנושא.

רישום: באתר האינטרנט - www.hugim.org.il.  או במזכירות המתנ"ס  – 04-9893396

מידע אודות תוכנית הפעילות  יישלח בהמשך. אנו בהיערכות מרבית. רישום מוקדם יסייע להצלחה בהפעלת התוכנית. בברכת פעילות פורייה וקיץ מהנה ובטוח!

          ד"ר סימה ניסלבאום-מנהלת אגף החינוך