ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מי תהיה עוגת ה- 70 למדינה

תאריך: 22/01/2018

מי תהיה עוגת ה-70 למדינה?

פסטיבל טעמים בעמקים  ה 14 חוגג יומולדת  70 למדינה .

קניון G-6יקנעם בשיתוף עם עיריית יקנעם מכריזים על אליפות ה- 70 בה תבחר עוגת ה- 70 למדינה. באירוע, יתחרו אופים מכל רחבי העיר על התואר אלוף האופים 70.
קול קורא, למיטב האופים להירשם ולהשתתף בתחרות נושאת הפרסים, יצא לתושבי העיר ולעובדים בעסקים השונים בעיר, כמו כן, הוזמנו שכנים ובני משפחה להמליץ על אופים מוכשרים. בין הממליצים יוגרל פרס.


 התחרות תערך ביום חמישי ה 8.2 בשעה 17:30 בקניון G-6 . שופטים ממיטב הקונדיטורים ישפטו בתחרות וחנויות הקניון כבר אורזות את הפרסים השווים ביותר לכל המשתתפים ולזוכים בפרט.

אתם יודעים לאפות עוגות יומולדת לא פחות ממדהימות? בטעם ובצורה? מכירים מישהו שיכול לאפות ולזכות? הזדרזו להירשם ולרשום איפה? בהנהלת הקניון talb@gazit-g.com
או במשרדי הפקה עברית, מפיקי הפסטיבל 04-6014060 פתחו יומנים ורשמו תאריך ושעה, הציבור מוזמן לעזור בבחירת העוגה המנצחת.

עוד באירוע: להקות מקומיות שיופיעו להנאת הציבור ומסעדות הקניון שיציעו במהלך כל הפסטיבל 28.1-11.2.2018 מרקים מובחרים ב 15 ₪ בלבד למנה. בפסטיבל אירועים רבים, חלקם ללא תשלום. בשער העמקים ביום חמישי ה 1.2 אחה"צ אירוע לכל המשפחה שבו תוכלו ליהנות משעת סיפור ויצירה ללא תשלום ומסיור מרתק בקיבוץ, עוד באירוע מופע ערב בפאב האסם מטעמים בטעמי הבית ועוד. באותו הערב אתם מוזמנים לפגוש את אבי ציטרשפילר בבר של חוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית בהרצאה של בירה ותבלינים, למחרת בכפר חסידים יחכה טרקטור ועגלה להסיע את האורחים בין משקים חקלאיים שיארחו אוכל מוכן, אומנים ופעילות לילדים. את היום תוכלו לסיים בקבלת שבת במקום קסום ומיוחד השטעטל . הכל בחינם פרט לקבלת השבת שכוללת פרצל ותעלה 10 ₪ בלבד. יש שפע אירועים במסעדות ובישובים. רמת ישי ב 27.1 יפתחו את הפסטיבל באירוע ט"ו בשבט בשבת ירוקה במיוחד 10:00-13:00 עם פינת אימוץ כלבים, משחקי ענק, קיר גרפיטי, מסלול משפחתי של חפש את המטמון ועוד...

כל הפרטים והאירועים באתר הפסטיבל teamim-baamakim.co.il