ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

חניות חדשות בשכונות הוותיקות

תאריך: 29/01/2018

יקנעם: יוספו כ- 67 חניות חדשות בשכונות הוותיקות בפרויקט בעלות של כשני מיליון ₪

עיריית יקנעם ממשיכה לדאוג ולפעול הלכה למעשה להוספת חניות ביישוב, ובחודש הקרוב צפויה הרשות להוציא מכרז להוספת והסדרת כ- 67 חניות בשכונות הוותיקות בפרויקט בעלות של כשני מיליון ₪.

בהתאם לפרויקט שכבר אושר על ידי העירייה ועל ידי משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, יוסדרו ויוספו 43 חניות ברחוב הגיבורים בעלות של כ- 1.4 מיליון ₪. ברחוב המרגנית יושקעו כ- 600 אש"ח בהסדרת 24 חניות חדשות.

בנוסף לכך מהנדס תחבורה עובד כבר עתה על תכנית שבה נבדקת האפשרות להסדיר בשכונה חניות נוספות, וזאת בהתאם לשטח ולטופוגרפיה של הרחוב. פרויקט הוספת החניות בשכונות הוותיקות הוא חלק מתכנית רחבת היקף לשדרוג השכונות הללו, כאשר העירייה השקיעה עד כה מיליוני ₪ בשיפוץ ושדרוג השכונות והתשתיות שבהן.

בשכונה הוותיקה ברחוב היסמין דאגה הרשות זה מכבר לאור מצוקת החניות ברחוב לסימונים חדשים מתוך מטרה לנצל את המקום ככל שניתן. העירייה גם דאגה  בשנה האחרונה להסדרת כמאה חניות חדשות ברחוב הצאלים בפרויקט בעלות של כ- 300 אש"ח.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"עיריית יקנעם ממשיכה לפעול במרץ ולבדוק כל הזמן איך עוד ניתן להשקיע בשכונות הוותיקות, ולדאוג להוספת חניות. בעידן של היום כאשר כמעט לכל משפחה יש שני רכבים ולעיתים אף יותר, אנו עושים ככל יכולתנו לענות על הצרכים. אני מודה למשרד התחבורה ולשר ישראל כץ על תמיכתם בפרויקט. נמשיך לפעול ולדאוג לשכונות הוותיקות לכל מה שצריך".