ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

קייטנת ילדי הגנים יקבלו החזר

תאריך: 04/02/2018

ראש העיר פעל ו – 330 ילדים שהשתתפו בקייטנת ילדי הגנים יקבלו החזר של 187 ₪ לכל ילד.

בשורה משמחת להורים: ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי, קיבל בימים האחרונים מכתב ממנכ"ל משרד נגב גליל, אריאל משעלי בו הוא מבשר לו שאושרה בקשתו לעזרה להורים בסבסוד קייטנות לגני ילדים שהתקיימה בקיץ האחרון. המשמעות לכך היא שכל 330 ילדי גני הילדים שהשתתפו בקיץ האחרון בקייטנות "ים – יבשה" יקבלו החזר של 187 ₪ כל אחד בגין הכספים ששולמו לקייטנה. העירייה תעביר בימים הקרובים לכל משפחה צ'ק על הסכום הנקוב.

תכנית הקייטנות "ים – יבשה" לילדי הגנים שהתקיימה בקיץ הייתה עשירה ומגוונת מאוד וכללה בין היתר מסיבות, תכניות חוקרים בה חקרו בין היתר את הים, המדבר, והיבשה, ניסויים מדעיים, תחבורה בים וביבשה, תחרות השטת סירות, הכרה עם מקצועות המטבח, סיפורים, ועוד.

בנוסף לאלו נהנו הילדים מחוגי העשרה, ארוחת בוקר עשירה, מופע בובות על קביים, ועוד. קייטנות הגנים כללו 13 כיתות גן והשתתפו בהן 330 ילדים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"אני מאוד מרוצה שהצלחנו ושההורים של כל ילד מילדי הגנים שהשתתפו בקייטנות "ים – יבשה", יקבלו החזר של 187 ₪.  תקופת הקיץ ידועה בהיותה תקופה שבה המעמסה הכלכלית על ההורים גדלה, ואני מאוד שמח שהצלחנו להקל ולהשיג סבסוד דרך משרד נגב וגליל. תודה גדולה למנכ"ל המשרד, אריאל משעל על  שיתוף הפעולה".