ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מבקר העירייה החדש והממונה על תלונות הציבור

תאריך: 12/02/2018

מוטי זריהן נבחר למבקר העירייה החדש והממונה על תלונות הציבור

זריהן שמשמש כיום כסגן מנהל אגף משאבי אנוש ומנהל המחלקה לתשלומי שכר בעיריית חיפה מילא שורה של תפקידים בכירים בעירייה בכ- 33 השנים האחרונות. בין השנים 2006-2012 עבד זריהן בלשכת מבקר העירייה כמבקר פנימי ומרכז הוועדה לענייני ביקורת.

 רה"ע סימון אלפסי:

 למוטי ניסיון עשיר מאוד, ואני בטוח שימלא את תפקידו במקצועיות רבה.

ועדת המכרזים של עיריית יקנעם בחרה בתושב העיר, מוטי זריהן (55) למבקר העירייה החדש והממונה על תלונות הציבור, והוא יחליף את רפי טולדאנו שפרש לאחרונה לגמלאות. זריהן יכנס לתפקידו בתחילת חודש מאי.

לזריהן ניסיון עשיר ומגוון של למעלה משלושה עשורים בתפקידים בכירים בעיריית חיפה. משנת 2012 משמש זריהן כסגן מנהל אגף משאבי אנוש ומנהל המחלקה לתשלומי שכר. בתפקידו זה אחראי זריהן אחריות ישירה על 14 חשבי שכר, ויש לו אחריות כוללת על כלל מקבלי השכר מעיריית חיפה, כעשרת אלפים איש במספר (כולל עובדים פעילים, עובדים מושאלים, גמלאים, ועובדי המרכז הרפואי בני ציון).

בין השנים 2012-2006 עבד זריהן בלשכת מבקר עיריית חיפה, ושימש כמבקר פנימי ומרכז הוועדה לענייני ביקורת. בתפקידו זה ביצע זריהן ביקורות רוחביות ואופקיות בנושאים שונים בעלי היקפים תקציביים של מיליוני ₪ במינהלים ובתאגידים עירוניים. זריהן  ביצע ביקורות מקיפות ועבודת שטח הכוללת איסוף, מיון והערכה עצמאית אובייקטיבית ובלתי תלויה של הנושא הנבדק.

לזריהן תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת חיפה עם התמחות בארגונים ללא כוונות רווח. בנוסף לכך, זריהן סיים את בית הספר הגבוה למינהל כספי לרשויות המקומיות, וכן את היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה, שם סיים לימודי תעודה למבקרים פנימיים. זריהן הוא תושב העיר, נשוי, ולו ולרעייתו שני ילדים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"אני מברך את מוטי שנבחר לתפקיד החשוב והמשמעותי. למוטי רקורד עשיר ומרשים ביותר בתפקידים בכירים בעיריית חיפה לרבות כמבקר פנים של הרשות. ניסיונו רב השנים יסייע לו בוודאי בתפקידו כמבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור, ואני מאחל לו הצלחה רבה. אני מודה למבקר העירייה רפי טולדאנו שפרש לגמלאות על עבודתו המקצועית לאורך השנים".

מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור הנכנס, מר מוטי זריהן:

"כתושב וותיק של העיר יקנעם, אני שמח להצטרף ולקחת חלק בעשייה ובהתפתחות של עירנו. אני מאמין שהניסיון הרב שצברתי בתחום המוניציפאלי יועיל לי בתפקידי החדש, כדי שאוכל לתרום, ככל האפשר, הן לעירייה והן לתושבי העיר. כמו כן, אני בטוח שאקבל את מלוא התמיכה הנחוצה כדי למלא תפקיד חשוב זה בצורה הטובה ביותר".