ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

יקנעם חוגגת פורים

ביקנעם חוגגים את החגים
תאריך: 01/03/2018

יקנעם חוגגת פורים:

העדלאידע היישובית תתקיים בסימן ישראל חוגגת 70

לפרטים על האירועים, הקליקו על הקישור:

אירועים ביקנעם 2 (1).jpg

אירועים ביקנעם 2 (2).jpg

מופעים מרכזיים: אגם בוחבוט ומורני האלופה

כמיטב המסורת ומדי פורים, העיר יקנעם צהלה ושמחה, וביום חמשי הבא (1.3)  תתקיים העדלאידע היישובית החל מהשעה 16:00 בהשתתפות מוסדות החינוך ביישוב, תנועות הנוער השונות, מאות ילדים מחופשים במיטב התחפושות, ותושבים רבים.

במסגרת העדלאידע תיערך תהלוכה ססגונית ממתנ"ס אלונים, דרך תיאטרון יקנעם לאמפיתיאטרון. באמפי יתקיימו שני מופעים מרכזיים לנוער, לילדים ולכל המשפחה, ועל הבמה תופיע כוכבת הנוער, אגם בוחבוט, ובנוסף לכך תופיע מורן אייזנשטיין במופע מורני האלופה.

משתתפי העדלאידע ייהנו בנוסף למופעים המרכזיים גם מתיאטרון רחוב, מיצגים, בובות, אטרקציות והפעלות מגוונות לכל המשפחה, ועוד.

העדלאידע היישובית תתקיים בסימן "ישראל חוגגת 70".

כחלק מפעילות בתי החינוך לאירוע בחר כל בית חינוך מוטיב מרכזי אותו יבליטו התלמידים בעדלאידע וזאת באמצעות עגלה מעוטרת בראי הנושא הנבחר, ובאמצעות תחפושות של התלמידים. בבית החינוך "דליות" ישימו דגש על 'המצאות ישראליות'. בבית החינוך "תדהר" בחרו להבליט את הנושא 'בן גוריון צופה על יקנעם'. בבית החינוך "הדסים" יבליטו את 'הרצל צופה על הישגי המדינה'. בבית החינוך "יצחק נבון" יובילו את הנושא 'אני צבר ישראלי גאה'. בבית החינוך "אורנים" בחרו לעסוק ב '70 שנה למדינה – עיצוב סמל'. בבית החינוך "ארזים" בחרו להבליט את הנושא 'תוצרת הארץ – הישגי המדינה'. בחטיבת הביניים יתמקדו ב'השירים המשחקים איפה הם עכשיו'. תנועות הנוער יובילו את נושא 'תנועות הנוער – מאז ועד היום'.

העדלאידע היישובית ביקנעם נחשבת למובילה באזור ולאחת היפות והמושקעות בכלל.

בנוסף לעדלאידע,  תתקיים באולם הכדורסל ברחוב אלונים ביום רביעי ערב פורים (28.2) קריאת מגילה חווייתית והפנינג ענק עם שפע פעילויות ופרסים החל מהשעה 18:00.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"חג פורים הוא חגם של כולם, ובעיקר של הילדים ובני הנוער. זהו החג הצבעוני ביותר, ואנו שמחים להמשיך במסורת ולקיים את העדלאידע המובילה באזור שהיא קרנבל שמח וססגוני. מדינת ישראל חוגגת 70 וכל אירועי השנה ביקנעם יתקיימו בראי חגיגות ה- 70, ובסימן יקנעם מקדמת סבלנות וסובלנות. אני מזמין את כל התושבים לבוא מחופשים עם הילדים, להשתתף ולשמוח, ומאחל לכולם חג פורים שמח".