ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

חניון רכבים גדול יוקם בפארק התעשייה הדרומי

תאריך: 05/06/2018

 חניון רכבים גדול יוקם בפארק התעשייה הדרומי

בחניון ניתן יהיה להחנות למעלה מ- 50 כלי רכב

מועצת עיריית יקנעם אישרה את המלצתו של ראש העיר, סימון אלפסי לתב"ר בסך של כ- 1.2 מיליון ₪, להקמת חניון רכבים פרטיים לרווחת המשתמשים, בפארק התעשייה הדרומי.

במסגרת פעילות העירייה להגדלת שטחי החניה באזור התעשייה, יהווה החניון תוספת להיצע החניות באזור. עבור קידום הפרויקט גייס ראש העיר 800 אלף ₪ ממשרד הפנים, והעירייה תשתתף בו בכ- 350 אלף ₪. בימים אלו עובדים במשרד מהנדס העירייה על תכנון החניון, ועם סיום התכנון ייצא מכרז מסודר. הצפי לתחילת העבודות הוא כחמישה חודשים.

החניון יוקם על שטח של עד כאלפיים מ"ר בחלקו הדרומי של הפארק בסמוך לחברת 'ברא צמחים'. בחניון ניתן יהיה להחנות למעלה מ- 50 כלי רכב.

בפארק תעשיית ההיי טק יש כ- 120 חברות לאומיות ובינלאומיות, והעירייה הצליחה לשכנע את רשות מקרקעי ישראל בהקצאת שטח לחניון מאחר ויש צורך הכרחי בפיתוח חניון במקום לרכבים פרטיים. הקמת החניון באה במטרה לשפר עוד ולשדרג את פארק התעשייה על ידי הוספת מקומות חניה ובכך להנגיש אותו לעוד עובדים ומבקרים.

הקמת החניון הדרומי  באה בהמשך לחניון שהוקם זה מכבר בחלקו הצפוני  של פארק התעשייה.

ראש העיר, סימון אלפסי:

"ליקנעם יש את אחד מפארקי התעשייה המובילים והאיכותיים בארץ, ואני שמח שאנו כל הזמן דואגים להגדיל אותו, ולצרף להצלחה עוד ועוד חברות מובילות. הקמת החניון היא הכרחית לאור מצוקת החניה במקום. חשוב מאוד היה לשכנע את רשות מקרקעי ישראל בהכרח שבהקמת החניון, ולגייס כספים עבור ביצועו. אני מודה למשרד הפנים על תמיכתו בפרויקט, ומברך על כך שבקרוב יתווספו עשרות חניות נוספות לפארק".