ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

הודעה בדבר פתיחת הרשמה למלגות

הרשמה למלגות במרכז צעירים
תאריך: 17/06/2018

​עיריית יקנעם ומרכז צעירים שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה למלגות

  • מלגת ראש העיר לשנת תשע"ח
  • מלגת מעורבות חברתית לשנת תשע"ט
  • תחילת ההרשמה - 21.6.18 ועד  10.8.18
  • ניתן להירשם במרכז צעירים

טפסי בקשה ניתן להוריד באתר העירייה

טפסים להורדה

או בפייסבוק של מרכז הצעירים

מרכז צעירים יקנעם - gili@bthere.org.il 

טלפון - 9591236 - 04 

עיריית יקנעם, מפעל הפיס ופר"ח יחלקו לסטודנטים תושבי העיר 50 מלגות מוגדלות בסכום של 10000 ₪ כל מלגה

העירייה הכפילה את חלקה במימון המלגה

  • עיריית יקנעם ומרכז הצעירים שביישוב ממשיכים לדאוג לסטודנטים שבעיר, ובמסגרת חלוקת המלגות השנתית, יחולקו בשנת הלימודים הקרובה תשע"ט 50 מלגות המשותפות לעיריית יקנעם, למפעל הפיס ולפר"ח, וכל סטודנט שיהיה זכאי למלגה זו יקבל  על פעילותו עשרת אלפים ₪.
  • במסגרת המלגה יבצעו הסטודנטים 130 שעות חונכות בבתי הספר היסודיים בעיר. הסטודנטים יוכלו לבצע את החונכות בכיתות, או באופן פרטני. על מנת לחזק את הקשר בין הסטודנט לחניך יעמדו הסטודנטים בקשר גם עם משפחות החניכים.
  • מלגה יוקרתית זו הינה מלגה משותפת לעיריית יקנעם, מפעל הפיס ופרויקט פר"ח, והיא ניתנת ביקנעם זו השנה השנייה ברציפות. מתוך מטרה לפעול למען הסטודנטים הכפילה העירייה השנה את  חלקה במימון המלגה. רשאים להגיש בקשות למלגה זו סטודנטים הלומדים לתואר ראשון או שני, והלומדים ללימודי הוראה. ההרשמה למלגה זו צפויה להתחיל במהלך החודש הבא.
  • מלגה זו מצטרפת למלגות אחרות שניתנות לסטודנטים, ובראשן מלגת ראש העיר. כמו כן ניתנות מלגות מעורבות חברתית בסך של 2500 ₪  עבור 70 שעות פעילות חברתית, או 4000 ₪ עבור 120 שעות פעילות חברתית. ההרשמה למלגות הללו החלה השבוע. פרטים מלאים והכוונה לגבי כל המלגות המוצעות  ואף מעבר לכך ניתן לקבל דרך מרכז הצעירים שבעיר.
  • המלגות כולן יינתנו כבכל שנה בטקס הענקת המלגות המסורתי שיתקיים בתיאטרון יקנעם. בשנה שעברה חילקה עיריית יקנעם מלגות לכ- 500 סטודנטים וסטודנטיות בעלות של כארבע מאות אלף ₪.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"שמחים מאוד להשקיע בסטודנטים תושבי העיר שנה אחר שנה ולפעול על מנת שיוכלו לקבל מגוון של מלגות שיתאימו לזמנם ולפעילותם, ולצד זאת יתרמו כאן בעיר בבתי הספר שהם עצמם למדו בהם. כל השקעה בחינוך היא ההשקעה הטובה והנכונה ביותר, ואני מייחס חשיבות עצומה להשקעה בסטודנטים. אלו הם דור העתיד של העיר ושל המדינה. החינוך תמיד עמד ותמיד יעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו. יקנעם היא עיר חינוך מצטיינת ופורצת דרך ואני גאה בכך".