ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

העירייה הקימה את כיכר הסרטים

תאריך: 09/07/2018

עיר הסרטים

העירייה הקימה את כיכר הסרטים

 בעלות של כ- 3 מיליון ₪

הקולנוע הראשון של יקנעם יוצא לדרך:  עיריית יקנעם משלימה בימים אלו ברחבת העירייה את פרויקט בניית כיכר מהסרטים – קולנוע הקיץ של יקנעם בעלות של כשלושה מיליון ₪.

גולת הכותרת של המקום היא הצבתו של מסך ענק בגודל 11 על 5 מ"ר להקרנת סרטים. המסך ישמש להקרנת סרטים, וגם כחלון לנוף בזמנים שלא יוקרנו בו סרטים ולא תתקיים בו כל פעילות וזאת על מנת להביא לניצול מיטיבי של המקום.

במסגרת העבודות במקום הושם בכל רחבת הכיכר חיפוי של דק איכותי העמיד בשמש ובגשם.

הכיכר משתרעת על גודל של 2100 מטר, והיא כוללת מיני אמפי שהוקם עם טריבונה הכוללת ארבע שורות ישיבה עליהם יוכלו לשבת כ- 200 אנשים. בנוסף לכך ניתן יהיה להציב במקום כיסאות לכאלף איש.

בתכנון הכיכר הושם דגש על בניית המרחב העירוני בדומה למרחב הדירתי. העבודות במקום נמשכו כחצי שנה ונעשו תוך הקפדה על צביון יוקרתי. העבודות כללו בין היתר עבודות תאורה ותשתיות חשמל חדשות.

בכיכר יוצב בהמשך ריהוט הכולל ספסלי שיזוף בהם יוכלו המגיעים  ליהנות בצפייה בשכיבה, ספסלי ישיבה, שולחנות ועוד. המקום כולו יואר בלדים.   

ראש העיר, סימון אלפסי:

"קולנוע הקיץ של יקנעם יוצא לדרך והתושבים ייהנו ממנו רבות. השקענו בתכנון ובבנייה מחשבה רבה ובמקום נקיים יוקרנו סרטים ונקיים אירועים יישובים רבים. אני שמח שלצד הקמת הכיכר אנו גם משקיעים במרכז המסחרי והופכים אותו לאטרקטיבי יותר ויותר. אני מזמין את תושבי העיר לבוא וליהנות מהמקום".