ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

הסוף לפקקים ביציאה מיקנעם

תאריך: 07/10/2018

הסוף לפקקים ביציאה מיקנעם

העבודות במנהרות כביש 6 הסתיימו והן צפויות להיפתח עד סוף החודש.

בנוסף: העבודות להשלמת כביש 672 לארבעה נתיבים מתקדמות, כולל יציאה נוספת משער הגיא לכביש 6

הסוף לפקקים: תושבי יקנעם שיוצאים בבוקר מהעיר בדרך רבין דרומה  כבר לא יעמדו בעומסי התנועה, וזאת לאחר שהעבודות במנהרות כביש 6 הסתיימו זה מכבר, והמנהרות צפויות להיפתח לנסיעה עד סוף החודש. כפועל יוצא של פתיחת המנהרות תזרום הנסיעה ביציאה מיקנעם דרום הרבה יותר מהר מה שיביא  להקלה משמעותית בעומס ביציאה מהעיר בשעת השיא בבוקר.

פתיחת המנהרות תשפיע גם על היוצאים מיקנעם בדרך רבין צפונה שעה שלאור הפתיחה הקרובה הצפויה ביקש ראש העיר, סימון אלפסי מחברת 'שפיר' שאחראית על תזמון הרמזורים להרחיב את מופע הירוק ביציאה מהעיר, הן לכיוון חיפה והקריות, והן לכיוון ת"א, וזאת מאחר שממילא מרבית הנהגים שיגיעו לאזור יעברו בכביש 6 ובמנהרות, מה שיפחית באופן משמעותי ביותר את כמות הרכבים שתנוע על כביש 70  שיהפוך למעין כביש עירוני.  בנוסף לכך ביקש ראש העיר לזרז את העבודות הנוספות שצפויות להתקיים במקום ולהסדיר את השינויים בצומת לאור פתיחת המנהרות. לאחר השינויים יוכלו הבאים מאזור התעשייה להיכנס ישירות מהרמזור הראשון ליקנעם, ולא כמו היום לנסוע עד הרמזור השני והמרוחק יותר שנמצא קצת לפני אוסם, ושם לפנות שמאלה ברמזור וימינה בכניסה ליקנעם.

בנוסף לפתיחת המנהרות מתקדמות מאוד העבודות בכביש 672 והרחבתו לארבעה נתיבים. מהכביש תהיה יציאה ישירה לכביש 70 ולמעשה לכביש 6. בנוסף לכך מתוכננת עוד יציאה נוספת ישירה משכונת שער הגיא לכביש 70.