ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

חברת 'מלאנוקס' לקראת אקזיט ענק

תאריך: 01/11/2018

ההצלחה נמשכת:

חברת 'מלאנוקס' לקראת אקזיט ענק

החברה נסחרת בשווי של כ- 4  מיליארד דולר

החברות שבפארק הייטק של יקנעם ממשיכות להצליח בענק ולשבור עוד ועוד שיאים, ובימים האחרונים פורסם שחברת 'מלאנוקס' הולכת לקראת אקזיט ענק. החברה שמצליחה מאוד הציגה תוצאות מצוינות ברבעון השלישי של השנה, והיא נסחרת בשווי של כארבעה מיליארד דולר.

 לאור ההצלחה דיווחה רשת CNBC שהחברה קיבלה שתי הצעות רכישה, והיא שכרה בנק לבחון אותן ולנהל את המו"מ.

חברת 'מלאנוקס' מפתחת ומייצרת מוצרים ורכיבים לתקשורת מהירה בין שרתים ושיפור יכולת ההעברה והאחסון של נתונים.

יצוין כי החברה החליטה זה מכבר להרחיב את פעילותה ביקנעם, והיא מקימה בפארק התעשייה בנוסף למשכנה הנוכחי, עוד בניין בשטח של  כ- 13000 מ"ר.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי בירך על הצלחת החברה, ואמר שהוא שמח שיקנעם הגיעה למעמד כזה שבפארק שבתחומה צמחה חברה בשווי של כ- 4 מיליארד דולר, והיא צפויה להימכר בכ:7-6 מיליארד. אלפסי אמר שבנוסף למלאנוקס יש בפארק עוד חברות מובילות רבות, ומי היה מאמין לפני כשני עשורים שמכאן ביקנעם ייצאו ממיטב הפיתוחים הטכנולוגיים לעולם. רה"ע הדגיש בדבריו בין היתר את המיזוג בין חברות מלאנוקס ואיזיצ'יפ ששתיהן מיקנעם.

אלפסי בירך את מייסד ומנכ"ל חברת 'מלאנוקס', אייל וולדמן שהקים את החברה מרעיון ואמר שהוא הופך אותה ליותר ויותר מובילה. פיתוחי הטכנולוגיה שיוצאים מיקנעם מגיעים לעולם כולו ומשפיעים על איכות חייהם של מיליוני בני אדם בתבל, ובזכות חברה כמו 'מלאנוקס' נחשבת יקנעם לבירת ההיי טק של צפון מדינת ישראל, סיכם ראש העיר.