ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

הצופים פתחו שנה

תאריך: 01/11/2018

הצופים פתחו שנה

"נקפיד על מתן יחס אישי לכל חניך"

הטיול הראשון התקיים כבר בסוף השבוע האחרון

בטקס מיוחד ומרשים, ועם כמאה חניכות וחניכים חדשים משכבת ד'  שהצטרפו לראשונה למשפחת הצופים ביקנעם, פתחו בשבט שחר של הצופים את שנת הפעילות ה- 26 בעיר.

רכזי השבט פתחו את האירוע ובירכו את כל החניכות והחניכים, הרכזות והרכזים. הרכזים סיפרו שהשכבה הבוגרת עברה הכשרה מעמיקה, והבטיחו להקפיד על מתן יחס אישי לכל חניך וחניכה. הרכזים אמרו שצפויה לכולם שנה מלאה בחוויות ובאתגרים.

ראש העיר, סימון אלפסי אמר שאנו גאים בחינוך של תנועות הנוער. רה"ע בירך ואמר שחלום להגיע לכאן ולראות את מאות החניכות והחניכים שלראשונה יש להם בית חדש ומפואר שהעירייה בנתה במיוחד בשבילם, והוסיף שהבית הזה מגיע להם. רה"ע בירך את רכזי השבט הבוגרים שצמחו בשבט עצמו: גלעד אפלבאום ושיר לוי על הצטיינותם. גלעד בהיותו חייל צה"ל קיבל את אות הצטיינות נשיא המדינה בשנת ה- 70 למדינת ישראל, ושיר קיבלה את אות השירות.

רה"ע אמר שאין לו ספק שצפויה שנת פעילות יפה וחשובה, והודה לראש השבט, נואל נאור, ולסגנו ויד ימינו, נועם אילוביץ' על עשייתם הרבה למען השבט שצומח וגדל משנה לשנה.

בתום דברי הברכה חולקו העניבות המסורתיות לחניכות ולחניכים, ולאחר מכן הודלקה כתובת האש : "שבט שחר פותח שנה".

הטקס הסתיים בהמנון הצופים ובשירת התקווה.

בתוך כך בשבט שחר יצאו כבר בסוף השבוע שעבר לטיול הראשון של השנה שהתקיים במשך יומיים בגלבוע. בטיול השתתפו כ- 500 חניכות וחניכים, מספר שיא של כל הזמנים לטיול ראשון. ראש השבט, נואל נאור אמר  שצפויה שנה מעניינת, מלאת צופיות ותכני הדרכה ופעילויות חוץ. נואל אמר שכאבא לארבעה ילדים הוא ממליץ לכל ההורים לשלוח את ילדיהם לצופים, והוסיף שהפעילות והתכנים ברוח התנועה מחנכים להיות אזרחים טובים ותורמים בקהילה  ולפיתוח כישורי חיים. נואל הודה לרה"ע, סימון אלפסי ולכל עובדי העירייה על מסירותם לאורך השנה כולה, וכן להורים שמתנדבים לסייע בכל מקום ובכל זמן.