ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מרוץ יקנעם ה-2 יתקיים בחג החנוכה ב- 7.12

תאריך: 06/11/2018

מרוץ יקנעם ה-2 יתקיים בחג החנוכה ב- 7.12

במרוץ שני מקצים תחרותיים:  10, ו-5 ק"מ, מקצה עממי של 2 ק"מ, ומסלול אפרוחים המשותף להורים וילדים עד כיתה א'

ההכנות למרוץ יקנעם ה-2 נמצאות בעיצומן, והמרוץ יתקיים בחג החנוכה, ביום שישי, 7.12.

מרוץ יקנעם כולל ארבעה מקצים. שני מסלולים תחרותיים של 10, ו- 5 ק"מ. מסלול עממי של 2 ק"מ, וכן מסלול אפרוחים להורים וילדים עד כיתה א' כולל.

עלות השתתפות למסלולים התחרותיים: 10  ו – 5 ק"מ בהרשמה מוקדמת מוזלת תעמוד על 80 ₪. העלות לתושב יקנעם תעמוד על 60 ₪ בלבד בהרשמה מוקדמת מוזלת. הרשמה מוקדמת מוזלת תתאפשר עד לתאריך 23.11.

ההרשמה למרוץ ולמסלולים התחרותיים הינה דרך אתר WWW.REALTIMING.CO.IL. לאתר ניתן להגיע גם דרך חיפוש בגוגל: "מרוץ יקנעם ה-2".

בנוסף לשני המסלולים התחרותיים יכלול המרוץ גם מסלול עממי של 2 קילומטרים אשר מיועד לתלמידים ולמשפחות. ההשתתפות במסלול זה הינה בעלות סמלית של 10 ₪ בלבד. ההרשמה למסלול העממי תתאפשר עד ה- 18.11.

מסלול האפרוחים יהיה באורך של כ- 200 מטרים. מסלול זה מיועד להורים ולילדים בגיל גן ועד כיתה א', והוא מהווה חוויה גדולה למשפחה כולה.

כל אחד מהנרשמים למרוץ יקבל מדליה וחולצה.

ההזנקות למרוץ יהיו מפארק חופז, החל מהשעה 08:00 בבוקר. המרוץ יכלול מקצים רבים לגברים ולנשים, ויחולק על פי גילאים. בכל קטגוריה יוענקו גביעים לשלושת המקומות הראשונים.

בבוקר המרוץ ייחסמו לתנועה הרחובות יקינטון והדס. ברחובות: צאלים, אורנים, ערבה ואלונים יסגרו מקטעים בהתאם למסלול.

מרוץ יקנעם זכה להצלחה גדולה כבר בשנתו הראשונה, ובשנה שעברה השתתפו בו כ- 2500 רצים מכל הארץ, ביניהם כ- 600 רצים מקצועניים.

מרוץ יקנעם הוא חווית ספורט ופנאי, והוא כולל הפנינג ספורט ענק. המשתתפים נהנים בנוסף לריצה גם מחימום מקצועי, ומדוכנים רבים למכירת מוצרי ספורט, טבע ובריאות במחירים אטרקטיביים במיוחד.

מרוץ יקנעם מתקיים זו השנה השנייה לזכרו של תושב העיר מוטי ברקוביץ ז"ל שנפטר במהלך מרוץ "הר לעמק". המרוץ מתקיים במימון עיריית יקנעם שגם מסבסדת את המקצים השונים, משרד התרבות והספורט ומפעל הפיס. 

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

"מרוץ יקנעם הפך להצלחה ענקית כבר בשנתו הראשונה, ואנו נרגשים לקיימו שוב. המרוץ הוא חגיגה גדולה לאוהבי הספורט והריצה שצפויים לרוץ במזג אוויר מצוין. המרוץ הוא חוויה גדולה לכל המשפחה. גאים לקיים את המרוץ זו השנה השנייה לזכרו של תושב העיר, מוטי ברקוביץ ז"ל. המרוץ יכלול הפתעות רבות. אני מזמין את תושבי העיר והאזור כולו לבוא וליהנות מבוקר חנוכה ספורטיבי, מהנה וחווייתי במיוחד".