ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

תיאור

תמונה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

חנוכת מרכז שדה ע"ש יצחק נבון ז"ל

תאריך: 25/11/2018

זוכרים את הנשיא ה- 5

תלמידי כיתה ד' מבית החינוך יצחק נבון למדעים ואמנויות נבחרו להציג קטע אמנותי בטקס חנוכת מרכז שדה ע"ש יצחק נבון ז"ל

תלמידי כיתה ד' מבית החינוך יצחק נבון למדעים ואמנויות השתתפו בטקס חנוכת מרכז שדה ביער ציפורי ע"ש נשיאה החמישי של מדינת ישראל, ומי שבית ספרם קרוי על שמו, יצחק נבון ז"ל.

תלמידי בית החינוך נבחרו מבין כלל בתי הספר להציג קטע בתכנית האמנותית של הטקס, והציגו קטע  שכלל שירה, משחק וריקוד מתוך המחזה הנודע "בוסתן ספרדי" שכידוע כתב אותו הנשיא נבון ז"ל. התלמידים הציגו את הקטע לצלילי שיר בלדינו ועשו זאת במקצועיות רבה. בסיום הצגת הקטע זכו התלמידים לשבחים רבים ולמחיאות כפיים סוערות. התלמידים הופיעו על הבמה עם השחקנית והזמרת המובילה, גלית גיאת אשר בין היתר משחקת בסדרות שונות בטלוויזיה, משחקת בתיאטרון הבימה, ומופיעה כבר 18 שנים על בימות בישראל.

בתום הטקס השתתפו התלמידים בפעילות לגיבוש וידיעת הארץ שהתקיימה ברחבי היער בהדרכת מדריכי קק"ל.

מנהלת בית החינוך שושי בן יוסף בירכה את התלמידים ואמרה שזו הייתה עבורנו גאווה רבה לייצג את עירנו יקנעם במעמד כל כך מכובד.

ראש העיר, סימון אלפסי שהיה נרגש מאוד שיבח את התלמידים ואמר להם שהם הביאו כבוד רב ליקנעם, ולמערכת החינוך היישובית. רה"ע אמר שלנשיאה החמישי של מדינת ישראל ושר החינוך לשעבר תרומה רבה למדינת ישראל ולעיצובה החינוכי, והוא שמח שאנו ממשיכים ומנחילים ביקנעם את מורשתו לדורות הבאים.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר, שגריר ספרד בישראל, מנואל גומז, בני משפחתו של יצחק נבון, ראשי ערים, בכירים בקרן הקיימת לישראל, תלמידים מבתי ספר ברחבי הארץ שקרויים על שמו של יצחק נבון ז"ל ועוד.