ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

יקנעם: ירידה דרסטית בשיעור העבירות בשנת 2018

תאריך: 26/02/2019

יקנעם: ירידה דרסטית בשיעור העבירות בשנת 2018

דו"ח נתוני המשטרה על פעילותה ביקנעם לשנת 2018 שהוגש לראש העיר, סימון אלפסי מציג ירידה דרסטית בהיקף העבירות שנעשו ביישוב.

מנתוני הדו"ח בתחום עבירות הרכוש עולה ששיעור הפריצות לדירות בעיר ירד בכ- 50%  בשנת 2018. שיעור גניבות רכבים ירד משמעותית אף הוא, והירידה בו מסתכמת בכ- 40%.

ירידה דרסטית של יותר מ- 80% נרשמה בשיעור הפריצות לרכבים. סך עבירות הרכוש שבוצעו ביקנעם בשנת 2018 עמד על 58, לעומת 101 בשנה שקדמה לה.

מנתוני 100 של הדו"ח עולה שהמשטרה טיפלה בשנה האחרונה ביקנעם בעשרות אירועים של גרימת רעש מהבית, גרימת רעש ממקום ציבורי, גרימת רעש מעסק, סכסוכי שכנים, קטטות, גרימת נזק, יידויי אבנים, ועוד.

במשטרה מציגים את הנתונים בסיפוק רב ומציינים שבשנה הקרובה יושם דגש על הורדת כמות אירועי הרעש ב- 30%, הורדת עבירות פע"ר (פשיעה עבריינית) בכל הטריטוריה של משטרת יקנעם ב- 25%, פעילות ממוקדת כנגד עבריינים, והמשך שיתוף פעולה עם הרשות.

דו"ח המשטרה הוא דו"ח מקיף, והוא כולל נתונים על עבירות מרכזיות בתחומים כגון: ביטחון, מוסר, רכוש, נגד גוף וסדר ציבורי.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"אני מברך על הנתונים שמבשרים ירידה, לעיתים משמעותית ביותר, בשורה של עבירות שונות. העובדה שהשכלנו להקים את השיטור העירוני תורמת להורדת הפשיעה. המשטרה יחד עם השיטור העירוני ימשיכו לפעול ולהבטיח את ביטחון היישוב ותושביו. לצד זאת אני קורא לשר לביטחון פנים לדאוג להקמת תחנת משטרה ביקנעם. אני אישית אמשיך לפעול לקידום הנושא הכל כך חשוב הזה. העיר גדלה וגם מיקומה המרכזי בכביש 6 מחייבים תחנה פעילה שתסייע לעמוד מול האתגרים הרבים שאנו ניצבים בפניהם. אני מברך את הקב"ט היישובי ואת מפקד נקודת המשטרה בעיר, ואת השוטרים והפקחים על עבודה קשה ומאומצת".