ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

עברנו את החורף בשלום

תאריך: 01/04/2019

יקנעם מציגה: ככה עברנו את החורף בשלום

בעיריית יקנעם מסכמים בשביעות רצון את עונת החורף שעברה, ואשר עומדת להסתיים ביישוב ללא תקלות ובעיות, וזאת על אף גשמי הברכה הרבים שירדו בחורף ביישוב כלל, ובמדינה כולה בפרט.

בעירייה מציינים בסיפוק את העובדה שביישוב לא היו כלל תקלות משמעתיות ולא נראו הצפות ברחבי העיר ובשכונות השונות, ולמעשה פרט לבעיות מינוריות לא היו כלל תקלות. בעירייה מדגישים שההכנה לחורף הייתה מרבית, ושהרשות השקיעה לאורך השנים מיליוני ש"ח בניקוזים בכל רחבי העיר. בנוסף לכך מברכים בעירייה על ההכנה המוקדמת המדוקדקת לחורף שנעשתה, ואשר כללה בין היתר ניקוי מרזבים ושוחות בכל רחבי העיר. בנוסף לעירייה, גם בתאגיד המים עשו ועושים עבודה מצוינת ועסקו רבות בטיפולים בתשתיות השונות ובביובים. לכך יש לצרף את מוקד 106 שפעל בצורה טובה ומקצועית, ואת עובדות ועובדי העירייה שהיו זמינים לכל תקלה, וטיפלו בתקלות במהירות וללא דיחוי.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

"סוף מעשה במחשבה תחילה. עברנו את החורף בשלום רבות בזכות ההכנות המוקדמות שלנו, והעובדה שאנו משקיעים לאורך השנים מיליוני ₪ בתשתיות השונות ובניקוזים על מנת להיות ערוכים לתרחישים השונים. העירייה בשיתוף עם המוקד העירוני ועם תאגיד המים פעלה והשקיעה רבות על מנת שהתשתיות יוכלו לתת מענה לתרחישי הגשם השונים. אני כמובן מברך על גשמי הברכה שפקדו אותנו השנה ושבזכותם הכנרת עלתה בכשלושה מטרים, צעדת יקנעם התקיימה בשיא הפריחה, וגם כיום ניתן לראות את הפריחה במיטבה, נחלים שוצפים ומלאים במים, כלניות ורקפות בכל פינה. המראות הללו הן מראות מרהיבים שהלוואי ויחזרו כל שנה. אני מודה לתאגיד המים ולכל עובדות ועובדי העירייה שעמלו קשה על מנת שנעבור את החורף בשלום".