ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

שיוך

קישור

תיאור

תמונה

סרטון

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

ממשיכים להשקיע בוותיקה

תאריך: 31/07/2019

ממשיכים להשקיע בוותיקה

תאגיד המים החל בעבודות להתקנת קו ביוב חדש ברחובות חרצית, מרגנית ואיריסים, וכן בשבילים הפנימיים, בפרויקט כולל בעלות של מיליוני ש"ח

ביקנעם ממשיכים לדאוג לשכונות הוותיקות. השבוע החל תאגיד המים מעיינות העמקים בשיתוף העירייה בעבודות להתקנת קו ביוב חדש בשכונה הוותיקה ברחובות חרצית, מרגנית ואיריסים, וכן בשבילים הפנימיים שמובילים לרחובות שונים בשכונה. עלותו הכוללת של הפרויקט נאמדת במיליוני ₪, והוא צפוי להסתיים במהלך 2020.

פרויקט התקנת קו הביוב החדש ברחובות חרצית, מרגנית ואיריסים הוא חלק מפרויקט תשתיות מרכזי ביקנעם, ושלב רחב היקף שמטרתו לטפל ולשדרג משמעותית את תשתיות הביוב בשכונות הוותיקות שבעיר.

הפרויקט מתבצע במספר שלבים והוא כולל בחלק מן המקרים את ניתוק קווי הביוב שהונחו בשנות החמישים של המאה הקודמת וחיבורים לקו החדש שנחפר מתחת לכביש, כפי שנעשה עד כה במאות בתים ברחובות היסמין והפעמונית, וכן ברחובות סמוכים.

הפרויקט מתבצע בשיתוף פעולה מלא של תאגיד מעיינות העמקים עם עיריית יקנעם ועם מחלקת ההנדסה שבעירייה, ובתאום עם גורמים נוספים לרבות משרד השיכון וחברת החשמל. יו"ר התאגיד, אורי שמואל, המנכ"ל יהודה סיסו, ומנהל התפעול אלי מדו ביקרו השבוע עם תחילת העבודות בשטח ועקבו מקרוב אחר העבודות.

ראש העיר יקנעם, מר סימון אלפסי:

"שמחים להמשיך ולהשקיע יחד עם תאגיד מעיינות העמקים בתשתיות בשכונות הוותיקות, ולהחליף את קו הביוב הישן לחדש. עיריית יקנעם משקיעה לאורך השנים עשרות מיליוני ₪ בשכונות הוותיקות, ואנו דואגים כל הזמן עוד ועוד לשדרג, לשפר ולהשקיע בשכונות הוותיקות. אני מודה לתאגיד המים על שיתופי הפעולה המצוינים לרווחת תושבי יקנעם".

יו"ר דירקטוריון תאגיד המים מעיינות העמקים ומ"מ ראש עיריית יקנעם:

"ביצוע העבודות הוא שלב נוסף בפרויקט רחב היקף שנועד לטפל ולשדרג משמעותית את תשתיות הביוב בשכונות הוותיקות של יקנעם. אני מודה לראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ולעירייה על שיתוף הפעולה. אני מבקש מהתושבים לגלות אורח רוח וסבלנות למרות חוסר הנעימות הזמנית בתקופת העבודות. נמשיך להשקיע בשדרוג ובטיפול יסודי של תשתיות המים והביוב בשכונות הוותיקות של יקנעם לרווחת התושבים".

מנכ"ל תאגיד המים, מעיינות העמקים, יהודה סיסו:

"מדובר בפרויקט מורכב, שכן קווי ביוב רבים נמצאו בחצרות בתים מתחת לתוספות בניה, וכי בחלק מהפרויקט שולבו גם ביצוע עבודות תשתית מים".