ניהול הרשאותניהול הרשאות

שם

מנהל

ועד הורים

חזון

כתובת

טלפון

פקס

קישור

דואל

תמונה

קטגוריה

קבצים מצורפים

נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

ארזים

ארזים
מנהל:אורית נעוס
כתובת:רחוב אלונים 31
טלפון:9893417 - 04
פקס:9590467 - 04
קטגוריה:יסודי
לאתר בית הספר
חזון בית הספר
קהילת בית חינוך ארזים היקרה,
מחצית שנת הלימודים חלפה ואנו מלאי סיפוק מן העשייה והתוצאות כאחד.
חשוב לנו להדגיש כי המורים, ההורים, התלמידים וצוות המנהלה, פועלים יחד בתנופה "בשביל המצוינות", למען ועבור התלמידים שלנו.
עוד אנו מבקשים לספר לכם קהילה יקרה כי, שאיפתנו כבית חינוך היא להקנות לתלמידינו חינוך אנושי רחב ורב תחומי ככל האפשר, להעניק להם מן המסורת היהודית והתרבות הישראלית, לפתח בקרבם נכונות לתרום לחברה ולמדינה בתחומים רבים ומגוונים כגון: איכות הסביבה, סיוע לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, השתתפות בהתרמות ארציות וכו'.
בד בבד, שוקד בית חינוך ארזים על קידום ההישגים הלימודיים ומיומנויות אינטלקטואליות של תלמידיו תוך התחשבות בשונות הקיימת בקרב תלמידיו. האווירה החינוכית, תכניות הלימוד, השבחת ההוראה של הצוות החינוכי ומתודות ההוראה כולן מכוונות לתמיכה בהתפתחותם האישית של תלמידינו. כמו כן, אנו יוצרים בכל הזדמנות, מצבים של הצלחה ומעשירים את ילדינו בכלים, ללקיחת אחריות על איכות היחסים החברתיים שהם יוצרים, על ההישגים אליהם הם שואפים להגיע, על הנכונות לצעוד בדרך של מצוינות אישית ועוד, מתוך אמונה, שכלים אלו יובילו אותם בסופו של תהליך להצלחות ברמה האישית והקולקטיבית.
בהזדמנות זו ברצוננו להודות מקרב לב לכל השותפים המסייעים לנו לאורך כל הדרך... להנהגת ההורים, לראש העיר, למשרד החינוך, לאגף החינוך, לשירות הפסיכולוגי, לקרן סקט"א רש"י ולסוכנות היהודית. לכלכם אלפי תודות על ההשקעה במשאבים, בזמן ובנכונות להוביל עמנו תהליכים.

אנו מאחלים המשך הצלחה, לכל הבאים בשערי בית חינוך ארזים

שלכם מכל הלב <אורית נעוס
מנהלת בית חינוך ארזים